3 dni wokół stolicy Hue- DZIEŃ 3


Oglądanie wschodu słońca nad Laguną Chuon, społecznościowym miejscem ekoturystyki w dystrykcie Phu Vang w prowincji Thua ThienHue, to niezapomniane przeżycie.

Strona jest częścią rezerwatu przyrody Tam Giang – Cau Hai Wetland.
Z centrum Hue do Laguny prowadzi aleja An Truyen. Wczesny przyjazd (przed 6 rano) rowerem lub motocyklem jest opłacalny nie tylko ze względu na piękny wschód słońca, ale także ze względu na doświadczenie zwiedzania po drodze.
Chuon Lagoon jest najbardziej ruchliwy o świcie, kiedy łodzie rybackie wypełniają lagunę po jednej wyprawie wędkarskiej. i kończy się o 6 rano. i przywieź swój połów na targ w Chuon Village. Odwiedzający mogą wynająć łódź od lokalnych rybaków za (10 USD) za podróż dla 4 do 6 osób i popłynąć przez lagunę. Warto odwiedzić targ Chuon Village, gdzie kupuje się nowoczesne owoce morza.
Nie zapomnij zjeść śniadania składającego się z gorącej owsianki z boczkiem na parze lub makaronu kurkumowego ze smażonymi jelitami.
Las namorzynowy Ru Cha
Z Laguny Chuon jedź autostradą 49B do lasu namorzynowego Ru Cha, kolejnego ukrytego klejnotu często pomijanego przez turystów.
Zwiedzający mogą wypożyczyć łódkę za 50 000 VND i wiosłować przez las, robić zdjęcia, a nawet nauczyć się łowić sieciami.
W lesie znajduje się starożytna świątynia poświęcona bogini Thanh Mau. Miejscowi organizują tu rytuał opętania (hau dong) podczas trzeciego miesiąca księżycowego, aby szukać jego ochrony. Ze względu na odosobnione położenie w lesie nie ma restauracji, a goście muszą przywieźć własne jedzenie.
Rejs po lagunie zabierze Cię wokół laguny, aby doświadczyć, jak jest piękna. I można dowiedzieć się, jak miejscowi hodują skorupiaki z krewetek, ryb, krabów itp. w naturalnej lagunie o poziomie wody od około 1 m do maksymalnie 2 m.
Krajobraz i ludzkie życie wydają się zbyt daleko wykraczać poza zwykłe wyobrażenia i standardy piękna. Sceneria staje się szczególnie magiczna o wschodzie i zachodzie słońca, skąd przyjeżdża wielu znanych fotografów i artystów po niepowtarzalne zdjęcia. Wielu fotografów, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów, podróżuje tutaj i „zbiera” fantastyczne zdjęcia. Wyjątkowo Dam Chuon Lagoon zachowuje inne szczególnie interesujące rzeczy, które każdy może odkryć jako oryginały. Byłoby to idealne, autentyczne miejsce dla miłośników fotografii, aby uchwycić moment prostego życia. Plusem jest tu rząd pływających restauracji na środku laguny, gdzie każdy może skosztować świeżych owoców morza.
Śpiew ludowy w River Perfume
O 16:30 można zatrzymać się w Toa Kham Wharf na ulicy Le Loi i wynająć smoczą łódź, aby podziwiać zachód słońca nad Perfume River.
Trzygodzinna wycieczka, która kosztuje około 400 000 VND, obejmuje cieszenie się słynnymi specjałami Hue, takimi jak herbata i słodkie ciasta oraz słuchanie tradycyjnej muzyki ludowej Hue w nocy, aby odkryć wyjątkowy Hue, który nigdzie nie jest bardziej znany niż mosty Hue, takie jak Da Vien, Phu Xuan i Truong Tien.
Gdy słońce zachodzi, śpiewacy zaczynają śpiewać na pokładzie statku. Tradycyjna pieśń ludowa Hue nad Perfumową Rzeką jest odmianą dworskiej muzyki królewskiej Hue i została wpisana jako narodowe niematerialne dziedzictwo kulturowe. Śpiewacy i instrumentaliści ubrani są w „Ao Dai”, tradycyjny strój Wietnamu

Zameldowanie w kadzidlanej wiosce Thuy Xuan

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)