Czym jest List Akceptacyjny do Wizy?

List akceptacyjny to zaakceptowany, podpisany i ostemplowany przez Departament Imigracji Wietnamu (Rząd Wietnamski) dokument umożliwiający wejście na pokład samolotu i odbiór wizy po przylocie na jednym z czterech międzynarodowych lotnisk w Wietnamie.

– Zwykle takie wnioski składane są grupowo i na jednym dokumencie może być do 30 nazwisk osób ubiegających się o wizę. Taki list jest tańszy.

Grupowy-list-akceptacyjny

Grupowy-list-akceptacyjny

– Jeśli zależy Ci na prywatności i bezpieczeństwie, możesz poprosić agenta o prywatny list akceptacyjny, na którym wymienione jest tylko i wyłącznie Twoje nazwisko, ewentualnie nazwiska członków rodziny i znajomych, którzy będą z Tobą podróżować. Taki list kosztuje więcej.

Wydrukuj cały list akceptacyjny (najlepiej w kolorze, ale nie jest to konieczne) i nie zapomnij go ze sobą zabrać! Niektóre linie lotnicze mogą poprosić Cię o list akceptacyjny przed wpuszczeniem Cię na pokład samolotu, list będzie Ci też potrzebny w okienku VOA, kiedy przybędziesz na lotnisko w Wietnamie.

Tag: Wietnamska Wiza

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)