Dzień w Cao Bang

„Cao Bang” jest tylko 280 kilometrów od Hanoi, za piętnaście dolarów można tam pojechać autobusem, po przekroczeniu najbardziej spektakularnych przełęczy w Wietnamie dojedziemy tam. Przede wszystkim wodospad Ban Gioc z jednej strony należy do suwerenności Wietnamu, az drugiej strony to Chiny zwane parą wodospadów Duc Thien-Ban Uoc, nazwaną na cześć byłego premiera, rewolucjonisty. Strumień Lenina znajduje się w kompleksie zabytków Pac Bo. Z rewolucyjnym znaczeniem historycznym, strumień Lenina nie wydaje się przyciągać zbyt wiele uwagi. Jednak strumień źródłowy jest jak perła o bardzo dziwnym zielonym kolorze, pięknym naturalnym pięknie w środku północno-wschodnich gór i lasów. Przełęcz Ma Phuc to najpiękniejsza przełęcz w Cao Bang. Przełęcz ma ponad 3,5 km długości i prawie 700 m wysokości w stosunku do szczytu krajowego poziomu morza. Na 7 pochyłych podłogach rękawy są dość niebezpieczne, wiją się wzdłuż wapiennego zbocza góry, z wieloma zakrętami. Z jednej strony wysoki klif, z drugiej głęboka przepaść z wąskimi wąwozami. Nawet w środku lata, jeśli przekroczysz przełęcz wcześnie rano lub gdy zajdzie słońce. Na szczycie przełęczy pojawia się mglista mgła, krajobraz staje się nieskazitelny i fantazyjny. Tylko dla tych z Was, którzy lubią przygody i wędrówki z plecakiem, przyjedźmy!

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)