Gdzie odebrać wietnamską wizę po przylocie (VOA)?

Jeśli posiadasz list akceptacyjny, możesz uzyskać wietnamską wizę na jednym z czterech lotnisk międzynarodowych w Wietnamie. Są to: lotnisko Noi Bai (Ha Noi), lotnisko Tan Son Nhat (Ho Chi Minh), lotnisko Cam Ranh (Nha Trang) oraz lotnisko Da Nang (Da Nang).

Po przybyciu do Wietnamu, na jednym z międzynarodowych lotnisk: lotnisku Noi Bai Int’l (w Hanoi) LUB lotnisku Tan Son Nhat int’l (w Ho Chi Minh) LUB lotnisku Da Nang int’l (w Da Nang) LUB lotnisku Cam Ranh (w Nha Trang) znajdziesz biuro wydające wizy. Biuro wizowe zlokalizowane jest przed stanowiskiem kontroli paszportowej. Spójrz na poniższe zdjęcia.

– Biuro “Visa On Arrival” na Starym Terminalu – lotnisko Noi Bai Int’l (w Hanoi).

– Biuro “Visa On Arrival” na Nowym Terminalu – lotnisko Noi Bai Int’l (w Hanoi).

– Lotnisko Tan Son Nhat int’l (w Ho Chi Minh), biuro nazywa się “Landing Visa”.

– Lotnisko Da Nang int’l (w Da Nang), biuro nazywa się “Visa Issuing Office”.

– Lotnisko Cam Ranh International (w Nha Trang), wizy po przylocie wydaje urząd imigracyjny.

Jakie dokumenty potrzebne są do odebrania wizy na miejscu?

– Aby uzyskać wizę po przylocie, przygotuj wcześniej następujące dokumenty: oryginalny paszport + list akceptacyjny do wizy + Wietnamski Formularz Aplikowania o Wizę (Ten formularz jest dostępny na lotnisku, ale zwykle wysyłamy go emailem, możesz go też pobrać tutaj – wypełnij go, załącz zdjęcie i podpisz, by oszczędzić czas po przybyciu) + Opłata skarbowa (25$ od osoby na okres 1 lub 3 miesięcy, z możliwością jednorazowego wejścia, 50$ na okres 1 lub (mniej niż) 3 miesięcy z możliwością wielokrotnego wejścia, 95$ od osoby na mniej niż 6 miesięcy z możliwością wielokrotnego wejścia lub 135$ od osoby za inne rodzaje wiz)

– Poczekaj na wywołanie, zapłać opłatę skarbową, a odzyskasz paszport z wpiętą wizą.

Uwaga: Dokładnie obejrzyj swoją wizę i natychmiast poproś o korektę, jeśli dostrzeżesz jakiś błąd, bo jak tylko opuścisz stanowisko kontroli paszportowej, nie będziesz mieć już takiej możliwości.

 

Tag: Wietnamska Wiza

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)