Gwarancja 100% Satysfakcji albo Zwrotu Pieniędzy

Nasza polityka zwrotu kosztów ma zastosowanie dla 1-miesięcznych wiz turystycznych wejścia jednorazowego i wielokrotnego, w następujących przypadkach:

✓ Zwrócimy 100% kosztów, jeśli nasze usługi nie będą dla Ciebie satysfakcjonujące.

✓ Zwrócimy 100% kosztów, jeśli popełnimy błąd na Twoim zgłoszeniu do wizy ALBO załatwimy Ci nowe zgłoszenie bez dodatkowych kosztów.

✓ Zwrócimy 100% kosztów, jeśli Twoje zgłoszenie do wizy zostanie odrzucone przez Urząd Imigracji Wietnamu.

Czas realizacji zwrotu kosztów

* Zwrot zostanie przelany na Twoją kartę kredytową/debetową w ciągu maksymalnie 7 dni, w zależności od Twojego banku.

* Zwrot nastąpi w ciągu 1 – 2 dni, jeśli wpłata została wcześniej dokonana przez Ciebie z konta PayPal.com

Wiele ambasad Wietnamu twierdzi, że Ambasada Wietnamu ma wyłączne prawo do wystawiania wietnamskich wiz i nie zaleca korzystania z usług wizy po przylocie i wizy online. Te ambasady umieściły nawet naszą stronę na liście i określiły nas mianem oszustów i kłamców. Jest to nieuczciwe i nieprawdziwe.

Działamy od 2007 roku, oferując usługi załatwiania listów akceptacyjnych umożliwiających odbiór wizy po przylocie na lotnisko międzynarodowe w Wietnamie. List akceptacyjny do wizy wydawany jest przez Urząd Imigracji Wietnamu (rząd), a biuro wizowe na lotnisko podlega temu Urzędowi, umożliwiając podróżującym zdobycie wizy do Wietnamu z mniejszym trudem, zwłaszcza jeśli chodzi o osoby z krajów, na terenie których nie ma ambasady albo konsulatu Wietnamu.

Warto skorzystać z naszych usług, by przekonać się jak jest naprawdę. Gwarantujemy 100% zwrotu kosztów w przypadku niezadowolenia z naszych usług lub wątpliwości co do usług wizy po przylocie (VOA).

Zaznaczamy, że mamy ścisłą zasadę niezwracania kosztów w przypadku Zgłoszeń o Wizę Służbową oraz Zgłoszeń Pilnych i Przyspieszonych (dotyczy to zgłoszeń do wizy turystycznej i służbowej) składanych przez naszą stronę. Jeśli chcesz anulować zgłoszenie wizowe na www.visas.com.vn, skontaktuj się z nami niezwłocznie, by uniknąć poniesienia niepotrzebnych kosztów. Kiedy list akceptacyjny zostanie wysłany na Twój adres email, nie będziemy już mogli zwrócić Twojej opłaty za wizę.

Tag: Wietnamska Wiza

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)