Hanoi – stolica Wietnamu to idealne miejsce na podróż w pojedynkę

Hanoi – stolica Wietnamu to idealne miejsce na podróż w pojedynkę
Prawie 50 000 użytkowników aplikacji Booking wybiera Hanoi jako jedno z pięciu odpowiednich miejsc do pokochania samotnych dni. Pięć najczęściej wybieranych miejsc to Hanoi, miasto Liverpool (Wielka Brytania), wyspa Ko Ngai (Tajlandia), miasto Búzios (Brazylia) i archipelag Yaeyama (Japonia).
W Światowym Dniu Singla 11/11 firma Booking przeprowadziła ankietę na temat miejsc, które podróżni lubią odwiedzać samotnie. Wynik ten opiera się na głosach blisko 50 000 osób z 31 krajów i terytoriów na całym świecie od Azji, Europy, Ameryki po Oceanię.
Wietnamczycy zakładają, że „Hanoi się nie spieszy”. Hanoi to wspaniałe miasto do zwiedzania jako podróżujący w pojedynkę, ponieważ jest bezpieczne, powolne i łatwe do pokonania przez wiele rodzajów pojazdów. Hanoi ma wszystko dla podróżującego w pojedynkę, takie jak fascynująca kultura, świetna lokalna żywność, bogata historia, ciekawe życie nocne i wiele innych.
Co więcej, aplikacja do rezerwacji sugeruje również, że jedzenie uliczne w Hanoi jest „niezapomniane” i niedrogie. Dlatego Hanoi jest również wybierane jako jedno z 10 najlepszych miejsc na świecie na przyjemne i niedrogie wakacje.
Niektóre z najważniejszych celów podróży międzynarodowych turystów w Hanoi to: Pagoda Jednego Filaru, Mauzoleum Ho Chi Minha, Pałac Prezydencki, Pagoda Tran Quoc, Muzeum Etnologiczne…
Poza tym odkrycia kulinarne to także atrakcja turystyczna. Napój, którego wiele osób lubi najbardziej, to kawa jajeczna.
Jeśli chodzi o zakwaterowanie, Hanoi ma wiele hoteli od budżetowych po wysokiej klasy, w centrum miasta i na przedmieściach, które obsługują turystów.

Łatwo się poruszać
Jako turyści możesz zarezerwować BEE lub Grab, aby poruszać się po mieście motocyklem lub samochodem. Oferują angielski interfejs, więc jest bardzo łatwy w użyciu. Jeśli wyjeżdżasz z hoteli, poproś recepcję, aby zamówiła dla Ciebie taksówkę, która również jest niezawodna. Jeśli chcesz obserwować wolne tempo mieszkańców Hanoi, możesz usiąść na rowerze po ulicach.
Światowej sławy Pho – wietnamska zupa z makaronem
Pho Thin 13 Lo Duc street: Znana jako najlepsza wołowina pho w Hanoi. Po dokonaniu płatności zajmij miejsce, a oni ci je przyniosą.
Pho Suong w alei Trung Yen : Znajduje się w małej alejce, czasami trudno ją znaleźć. Smaczny bulion i dobry makaron.
Spróbuj Banh Mi w Hanoi
Łańcuch Bami Chleba na ulicy Hang Bac 98: Jeden z najlepszych Bami w Starej Dzielnicy Hanoi ze specjalnym sosem. Zaleca się tutaj spróbować kanapkę z kurczakiem
Banh Mi 25 at 25 Hang Cast: To, co czyni go wyjątkowym, to ławka na zewnątrz, na której ludzie mogą siedzieć i obserwować ruch uliczny. Z drugiej strony dobrze smakuje piwo, koktajle, soki
Gdzie spróbować Bun Cha w Hanoi
Bun Cha Dac Kim przy 01 Hang Manh st: Jedno z miejsc, których nie możesz przegapić, jeśli chcesz spróbować Bun Cha. Grillowana wieprzowina podawana jest z makaronem ryżowym i świeżym zielem. Zaleca się zamówienie sajgonki z kraba morskiego.

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)