Informacje i procedury związane z pozyskaniem wizy w ambasadzie Wietnamu w Polsce

Stosunki dyplomatyczne między Wietnamem a Polską zostały zapoczątkowane 2 kwietnia 1950. Dzięki obecności ambasady Wietnamu w Polsce, polscy obywatele, którzy chcą ubiegać się o wizę, by wyjechać do Wietnamu w celach rekreacyjnych lub biznesowych, mogą aplikować o wietnamską wizę w ambasadzie Wietnamu w Warszawie.

Aplikowanie w ambasadzie wymaga osobistego stawienia się w ambasadzie, wraz z oryginalnym paszportem, dwoma zdjęciami do paszportu (4 x 6 cm) i gotówką w USD, co umożliwi rozpoczęcie realizacji procedury. Następnie należy dokładnie i uważnie wypełnić otrzymany w ambasadzie formularz. Po złożeniu zgłoszenia, aplikujący powinien otrzymać wizę w ciągu maksymalnie 5 dni, w tym okresie aplikujący jest zobligowany do częstego odwiedzania ambasady w celu sprawdzenia statusu wizy. Przed uzyskaniem wizy aplikujący musi więc wykazać się cierpliwością i mieć trochę wolnego czasu. Zaletą tego procesu jest fakt, że aplikujący opuszcza ambasadę z ostemplowaną wizą.

Przed zaplanowaniem podróży warto sprawdzić ważność paszportu; paszport powinien być ważny od przynajmniej sześciu miesięcy przed datą planowanej podróży, a do tego mieć jedną lub dwie puste strony na wizę.

Skonsultuj się z urzędnikami ambasady, by dowiedzieć się jak aplikować o wizę i dokładnie poznać procedury, według których należy postępować przy aplikowaniu o wietnamską wizę. Nasze biura dostępne są w godzinach roboczych, oferujemy pomoc i informacje, można się z nami skontaktować korzystając z poniższych danych:

Ambasada Wietnamu w Polsce

Adres: ul. Resorowa 36, 02-956 Warszawa

Prefiks: 0048 – 22

Telefon: 651 60 98

Faks: 651 60 95

Recepcja: 6516098/wew. 13

—-

Wydział Konsularny: 651 60 98/ wew. 10

E-mail: vnemb.poland@yahoo.com;

vnemb.pl@mofa.gov.vn

1. Ambasada:

Godziny Otwarcia: od poniedziałku do piątku

08:30 – 12:00 | 13:30 – 17:30

Ambasada jest zamknięta zarówno w święta wietnamskie, jak i polskie

2.Wydział Konsularny: (Wizy, Paszporty, Usługi Notarialne, itp.)

Godziny Otwarcia: Od poniedziałku do środy | 09:00 – 12:00

 

Tag: Wietnamska Wiza

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)