Jak poprawić dane na wizie

Nie martw się jeśli zaistnieje potrzeba poprawy danych w formularzu zgłoszeniowym do wizy wietnamskiej albo zmiany daty podróży do Wietnamu. Teraz aplikujący o wizę do Wietnamu może poprawić dane do wizy kontaktując się z nami emailem i prosząc o poprawki albo zmiany. Nasz adres email to info@wietnamwiza.pl

Oto instrukcja:

– Po dokonaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie zamówienia wizy emailem. Jeśli zauważysz jakieś błędy lub nieprawidłowości, po prostu odpisz na emaila albo napisz na info@wietnamwiza.pl z prośbą o wprowadzenie poprawek. Zaktualizujemy i poprawimy Twoje zgłoszenie zgodnie z prośbą.

– Po uzyskaniu od nas listu akceptacyjnego na skrzynkę emailową, jeśli dostrzeżesz jakieś błędy lub nieprawidłowości, natychmiast napisz do nas emaila i poproś o korekty, a my je wprowadzimy.

– Po odbiorze wizy po przylocie na lotnisku, dokładnie sprawdź wizę i natychmiast poproś o poprawki jeśli znajdziesz jakiś błąd. Po opuszczeniu stanowiska kontroli paszportowej nie będziesz mieć już możliwości wprowadzenia poprawek.

Tag: Wietnamska Wiza

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)