Jak zapłacić?

– Przez Paypal: Jeśli jesteś członkiem PayPal, wystarczy, że się zalogujesz i zapłacisz. Przez PayPal możesz też zapłacić Visa, MasterCard, Discovery i Amex.

 – Kartą (Visa, MasterCard, JCB lub Amex) przez bramkę płatniczą OnePay. Podaj dane swojej karty oraz dane adresowe. W niektórych przypadkach, będzie też konieczne podanie ID tokena, w celu dokonania płatności.

 – Przelewem bankowym: Prześlemy Ci emailem dane do płatności. Po dokonaniu płatności konieczne będzie przesłanie nam emaila z potwierdzeniem. Minie od 3 do 5 dni zanim przelew międzynarodowy zasili nasze konto, dlatego prosimy o przesłanie pokwitowania z banku lub jakiegokolwiek dokumentu potwierdzającego wykonanie przelewu na nasze konto, żebyśmy mogli rozpocząć proces załatwiania wizy jak najwcześniej.

 – Przez Western Union: Wyślemy Ci dane do płatności emailem. Po dokonaniu płatności konieczne będzie przesłanie nam emaila z potwierdzeniem MTCN (Money Transfer Control Number – Numer kontrolny przekazu) od Western Union.

 – Przez Xoom.com: Jeśli jesteś członkiem Xoom i preferujesz płatność Xoom, prześlij nam numer referencyjny XOOM.

Nawet jeśli wpiszesz poprawny numer karty, przy płatności kartą mogą pojawić się następujące błędy:

  • Wpisanie niepoprawnej daty ważności karty.
  • Przekroczenie limitu kredytu.
  • Błąd komputera.
  • Niepoprawne wpisanie hasła Verified by Visa / Kodu MasterCard Secure Code.

Po więcej informacji skontaktuj się z bankiem, który wystawił Twoją kartę

Tag: Wietnamska Wiza

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)