Międzynarodowe lotniska w Wietnamie

Międzynarodowe lotniska w Wietnamie

Międzynarodowe lotniska w Wietnamie

Poniżej znajduje się lista międzynarodowych portów lotniczych w Wietnamie.

Międzynarodowe lotnisko Tan Son Nhat w mieście Ho Chi Minh (Sajgon). Miasto Ho Chi Minh zwane również Sajgonem, położone jest w południowym Wietnamie. Ho Chi Minh (Sajgon ) słynie z rynku Ben Thanh, tuneli Cu Chi, Muzeum Wojennego oraz lasu mangrowego Can Gio. Wietnamska wiza po przylocie dostępna jest dla podróżujących (posiadających list zgody) po przylocie na lotnisko Tan Son Nhat.

Międzynarodowe lotnisko Noi Bai w mieście Hanoi. Hanoi to stolica Wietnamu. Miasto to położone jest w północnym Wietnamie. Hanoi słynie z 36 ulic, jezior i wielu starożytnych obiektów turystycznych. Wietnamska wiza po przylocie dostępna jest dla podróżujących (posiadających list zgody) po przylocie na lotnisko Noi Bai.

Międzynarodowe lotnisko Danang w mieście Danang. Danang jest jednym z największych miast w Wietnamie. Miasto Danang połozone jest w centrum Wietnamu. Miasto słynie z muzeum Cham, Gór Marmurowych oraz plaż. Wietnamska wiza po przylocie dostępna jest dla podróżujących (posiadających list zgody) po przylocie na lotnisko Danang.

Miedzynarodowe lotnisko Cam Ranh w mieście Nha Trang. Miasto Nha Trang położone jest w centralnym Wietnamie. Miasto Nha Trang słynie z zatoki Nha Trang, plaż i spokojnych wysp.  Wietnamska wiza po przylocie dostępna jest dla podróżujących (posiadających list zgody) po przylocie na lotnisko Cam Ranh.

Międzynarodowe lotnisko Cat Bi w mieście Hai Phong. Hai Phong to jedno z największych miast w Wietnamie. Położone jest na północy Wietnamu. Usługa wizy po przylocie nie jest dostępna.

Miedzynarodowe lotnisko Phu Bai w mieście Hue. Miasto Hue położone jest w centralnym Wietnamie. Hue słynie ze starożytnej cesarskiej cytadeli oraz królewskiej muzyki dworskiej. Usługa wizy po przylocie nie jest dostępna.

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)