Most Smoka Da Nang i Most Smoka Da Nang

Gdzie jest smoczy karp Da Nang?
Fontanna Smoczego Karpia to nowe symboliczne dzieło architektoniczne miasta Da Nang. Posąg został zbudowany na wschodnim brzegu romantycznej rzeki Han.
Budowę rozpoczęto w 2015 roku, a zakończono w 2016 roku. Posąg ma 7,5 m wysokości – Waży 200 ton – Odlany z całkowicie naturalnego bloku z białego marmuru. Fontanna Smoczego Karpia w Da Nang jest symbolem dobrobytu, bogactwa i dostatku.
W ciągu dnia fontanna jest wyłączona, ale nadal jest atrakcyjnym posągiem z dobrze zdefiniowanym, szczegółowym wyrzeźbieniem głowy smoka na ciele ryby.
Kiedy robi się ciemno, fontanna włącza się, a Smoczy Karp rozświetla się tęczą kolorów. Kolory, które oświetlają smoczego karpia, zmieniają się między niebieskim, zielonym, różowym, czerwonym, białym i żółtym.
Plac 29 marca w Danang – gdzie to jest?
Plac Danang 29/3 znajduje się przy ulicy 2/, Hoa Cuong Bac Ward, dystrykt, dystrykt Hai Chau, miasto Da Nang.
Jest to miejsce ważnych wydarzeń w Da Nang, które przyciągają turystów z kraju i zagranicy, aby zanurzyć się w tętniącej życiem atmosferze festiwalu. Nie przegap tego wyjątkowego miejsca, jeśli masz szansę przyjechać do Da Nang!
Gdzie jest Smoczy Most w Danang? Da Nang Smoczy Most jest jednym z 6 najsłynniejszych mostów w Da Nang, a także w Wietnamie. Ten piękny most łączy dwa punkty, międzynarodowe lotnisko Da Nang i półwysep Son Tra. Most Smoka Da Nang znajduje się przy ulicy Nguyen Van Linh, dzielnicy Phuoc Linh, dzielnicy Hai Chau, miasta Da Nang.
Most został otwarty w 2013 roku, a smok jest symbolem władzy i szczęścia. Smoczy ogon znajduje się po miejskiej stronie rzeki, a głowa po stronie najbliższej plaży. Obok mostu po obu stronach rzeki znajdują się parki, które są bardzo popularne, szczególnie nocą.
O której godzinie jest rozpylony ogień Da Nang Dragon Bridge?
“O której godzinie Smoczy Most w Da Nang wypluwa ogień?” Jest to również pytanie, które wielu z was zastanawia, ponieważ czasami przyjeżdżacie do Da Nang tylko po to, by raz podziwiać widok smoków plujących ogniem. Dzięki wielu zmianom Da Nang Dragon Bridge będzie tryskać ogniem o godzinie 21:00 w sobotę i niedzielę co tydzień. Ponadto ważne rocznice roku są również okazją do występu Smoczego Mostu.
Naprawdę nie ma złego miejsca do oglądania pokazu, gdy zapalą się płomienie, ale będzie tym bardziej tłoczno, im bliżej głowy smoka. Na samym moście ruch zostaje zatrzymany przed rozpoczęciem spektaklu i może zostać wznowiony zaraz po jego zakończeniu.
Kiedy Most Smoka w Da Nang wybucha ogniem?
“Kiedy Most Smoka w Da Nang pluje ogniem?” Jest to również pytanie, które zadaje wiele osób, ponieważ czasami przyjeżdżają do Da Nang tylko po to, by podziwiać widok smoków ziejących ogniem. Ze względu na wiele zmian, Da Nang Dragon Bridge będzie rozpryskiwał ogień o 21:00 w soboty i niedziele każdego tygodnia. Ponadto najważniejsze rocznice w roku są również okazją do wykonania „smoczego ognia” na Smoczym Moście. Naprawdę nie ma złego miejsca do oglądania pokazu, gdy zaczynają się płomienie, ale im bliżej się zbliżasz, robi się coraz bardziej zajęty. do głowy smoka. Na samym moście ruch zostaje wstrzymany przed rozpoczęciem pokazu i może zostać wznowiony natychmiast po jego zakończeniu.
Smok rzuci trzy razy płomienie, po których nastąpią trzy strumienie wody. Woda wystrzeliwuje na dużą odległość, a zmoknięcie jest prawie gwarantowane, jeśli jesteś blisko głowy smoka. Oczywiście kierunek wiatru ma znaczenie, a pozostawanie pod wiatrem może pomóc w utrzymaniu suchości.

Most Smoka w Da Nang
Most Smoka w Da Nang


Odwiedzenie Dragon Bridge Fire Show jest koniecznością podczas wizyty w Da Nang. W pobliżu mostu znajduje się wiele restauracji i kawiarni, więc zjedz dobrą kolację przed występem i idź do kawiarni, aby spędzić czas i popatrzeć, jak smok zmienia kolor po występie.

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)