Odkryj An Son Lake Da Lat „miasto chińskie” w środku wyżyn

Adres: Grupa 20, An Son Street, Ward 4, Da Lat
Godziny: 9:00 do 23:00
Restauracja An Son Lake Da Lat znajduje się około 4 km od centrum miasta i wygląda jak małe i piękne starożytne chińskie miasteczko.
Jednym z detali, który najbardziej interesuje klientów, jest prawdopodobnie drewniany most, który przecina błękitną wodę niczym kamienne schody na środku rzeki na Starym Mieście w Phuong Hoang. Wyjątkowy w tym, że drewniany most unosi się na wodzie, co daje ciekawe uczucie za każdym razem, gdy go przekraczasz. Ta scena przypomina stare starożytne miasto Fenghuang lub Lijiang w świadomości pasażerów.

Każdego, kto wchodzi do sklepu, uderza rząd „bungalów” zbudowanych ze zmontowanych drewnianych domów z widokiem na jezioro. An Son Lake to ekologiczna restauracja, w której prace architektoniczne wykonane są głównie z naturalnych składników. Styl jest raczej rustykalny, dom ma dachy kryte strzechą i jest zbudowany z bambusa, aby stworzyć rustykalną i przytulną atmosferę. Siedzenie w bambusowych domach, patrzenie na spokojną i spokojną rzekę oraz delektowanie się pysznymi i pożywnymi posiłkami to duchowy dar, który przynosi szczęście.
Klasyczne i rustykalne piękno, prostota to główna atrakcja An Son Ho. Pozostawia głębokie wrażenie na klientach, kiedy tu przyjeżdżają. Patrząc na pobliskie jezioro, cicha i spokojna sceneria sprawia, że czujemy, że czas płynie powoli. Po stresujących godzinach życia czekają nas chwile relaksu.

Gdy wejdziemy do sklepu, poczujemy się jak powrót do starożytnej wsi Wietnamu. Czas, w którym, choć wszystkiego nie wystarczało, wszyscy żyli z wielką miłością. Gdy powietrze jest nadal bardzo chłodne, nie ma hałaśliwego kurzu. Usiądź w przewiewnym bambusowym domu z czystą i świeżą przestrzenią. Nie dość, że znajduje się nad romantycznym brzegiem jeziora, to także wejście do restauracji jest udekorowane w wielu jasnych kolorach dzięki ozdobnym kwiatom i roślinom.
W nocy miejsce to rozświetlają światła dekoracyjne, zwłaszcza kolorowe lampiony. W jasnych, fantazyjnych światłach wydajemy się zagubieni w tętniącym życiem starożytnym miejscu. Częściowo szczególnie ważne do fotografowania otaczającego krajobrazu i delektowania się pysznymi potrawami.

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)