Oświadczenie

Należy pamiętać, że nie jesteśmy ambasadą, konsulatem lub stroną rządową. Jesteśmy stroną internetową nie należącą do rządu, prowadzoną przez prywatną firmę. Oferujemy możliwość załatwienia listu akceptacyjnego do wizy w imieniu klienta i pobieramy za to opłatę za obsługę, która jest opłatą oddzielną od opłaty skarbowej wpłacanej po przybyciu na lotnisko. Należy zaznaczyć, że nasze opłaty są zawsze dużo niższe niż te związane z załatwianiem wizy w ambasadzie lub konsulacie. Na przykład: miesięczna wiza turystyczna z możliwością jednorazowego wejścia: 8$ (opłata za obsługę) + 25$ (opłata skarbowa wpłacana po przylocie).

Usługa wietnamskiej wizy po przylocie (VOA) polecana jest przez TripAdvisor i wiele innych forów podróżniczych, jako tańsza alternatywa zdobycia wizy wietnamskiej, bez konieczności fatygowania się i stania w kolejkach w ambasadzie. Niektóre ambasady / konsulaty Wietnamu oferują usługę VOA, np. ambasada Wietnamu w Kanadzie, Australii…

Wiele ambasad Wietnamu twierdzi, że Ambasada Wietnamu ma wyłączne prawo do wystawiania wietnamskich wiz i nie zaleca korzystania z usług wizy po przylocie i wizy online. Te ambasady umieściły nawet naszą stronę na liście i określiły nas mianem oszustów i kłamców. Jest to nieuczciwe i nieprawdziwe.

Wiza po przylocie to nowa możliwość zdobycia wizy wietnamskiej w krajach, w których nie ma ambasady albo konsulatu Wietnamu.

Tag: Wietnamska Wiza

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)