VinWonders Phu Quoc – nowa i ekscytująca destynacja

Nawiązujący do niezapomnianego piękna lub rozciągających się plaż, lub do bezsennej krainy zwanej „Wielkim Cudem”, gdzie dla wszystkich odwiedzających jest raj rozrywki, przygody, ekscytujących odkryć. Park rozrywki podzielony jest na 6 pododdziałów inspirowanych 12 tematami cywilizacji na świecie, będzie to miejsce turystyczne Phu Quoc, które zafascynuje wielu ludzi. Ze skalą blisko 50 hektarów VinWonders Phu Quoc daje odwiedzającym nowe doznania z wielu znanych miejsc na świecie. Poznaj Europejski Bulwar z klasyczną architekturą z lat 80., pobudzaj zmysły Światem Tornad, w którym znajdują się straszne zjeżdżalnie lub przemieniaj się w bajkowe postacie w Magicznym Świecie… .

vinwonders by night

Ponadto, przyjeżdżając na Phu Quoc, nie może zabraknąć Vinpearl Safari Phu Quoc, siedząc w tramwajach i obserwując dzikie zwierzęta z tańcem Zulu afrykańskich Aborygenów. Zanurkuj i zobacz koralowce? To ciekawe, ale to normalne. W Parku Koralowym Namaste Phu Quoc będziemy mieli wspaniałe doświadczenie „spaceru pod morzem” i zobaczymy z bliska najbardziej rozwinięty ekosystem koralowy na perłowej wyspie. W szczególności na 4 słynnych wyspach: May Rut Trong, May Rut, Gam Gi lub Nail, nazwa brzmi dość wyjątkowo, ale zawiera ekstatycznie piękne rafy koralowe. Lub wypróbuj doświadczenie z najdłuższą na świecie kolejką linową przez morze, o imponującej długości do 8 kilometrów. Trasa kolejki linowej przez morze łącząca Phu Quoc i Hon Thom to ciekawe doświadczenie dla tych, którzy lubią zwiedzać i… nie boją się wysokości. Jadąc na Phu Quoc nie sposób nie przegapić pysznych dań, które są równie dziwne. Słynąca z mocnego morskiego smaku sałatka rybna „śledziowa”, sałatka śledziowa jest zrobiona z mięsa świeżego śledzia, harmonijnie połączonego z fioletową cebulą, cebulą, chili i tartym kokosem, aby stworzyć kwaśny smak. , słodki, tłusty. Lub jedną z super unikalnych potraw w Wietnamie jest zupa z krwi krabów zrobiona ze świeżych krabów morskich, wielu cegieł. Pachnąca krew kraba jest marynowana w słonych przyprawach, a następnie mieszana z mięsem kraba. Świeże kraby są niezwykle smaczne.

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)