Wiza biznesowa do Wietnamu

Wiza biznesowa do Wietnamu

Wiza biznesowa do Wietnamu

Powinieneś starać się o wizę biznesową jeśli chcesz pracować lub załatwiać interesy w Wietnamie.

Proszę zwrócić uwagę, że aby pracować legalnie w Wietnamie, musisz mieć pozwolenie na pracę w Wietnamie oraz wizę biznesową, a wiza biznesowa jest jednym z warunków aby starać się o pozwolenie na pracę. Pozwolenie na pracę jest czymś całkiem innym niż wiza biznesowa, dlatego nie myśl, że możesz pracować mając wyłacznie wizę biznesową w Wietnamie.

Organizujemy list ze zgodą na odbiór wizy po przylocie na lotnisko w Wietnamie w przypadku wizy turystycznej i biznesowej. Zwykle, w przypadku wizy na 1 miesiąc, automatycznie organizujemy wizę turystyczną, a w przypadku 3-miesięcznej wizy automatycznie organizujemy wizę biznesową.

Jeśli potrzebujesz wizy biznesowej, a my zorganizowaliśmy list dla wizy turystycznej, proszę o niezwłoczny kontakt na info@wietnamwiza.pl w celu uzyskania nowego listu ze zgodą na wizę biznesową, przy czym oczywiście nie poniesiecie żadnych dodatkowych opłat za zmiany.

Jeśli potrzebujesz wizy turystycznej a zorganizowaliśmy list ze zgodą na odbiór wizy w celach biznesowych, nie martw się, gdyż z wizą biznesową można podróżować bez problemu, bez konieczności jakichkolwiek zmian.

Generalnie, z wizą biznesową, możesz podróżować po Wietnamie bez problemu, natomiast posiadając wizę turystyczną, możesz mieć problem, jeśli chcesz pracować lub załatwiać tu interesy.

Prosze pamiętać aby starać sie o wizę biznesową na wjazd do Wietnamu, jeśli zaliczasz się do przypadków opisanych poniżej (to są przypadki, o których wiemy; jeśli chcesz się podzielić z nami swoim doświadczeniem napisz do nas na: info@wietnamwiza.pl).

Marynarze, którzy przybywają do Wietnamu samolotem a chcą później popłynąć statkiem w celach biznesowych lub opuścić kraj statkiem, muszą ubiegać się o wizę biznesową.

Członkowie załóg muszą ubiegać się o wizę, jeśli są na służbie.

Osoby uczeszczające w międzynarodowych spotkaniach w Wietnamie powinny również ubiegać się o biznesową wizę.


In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)