Y Ty obszar piękna scena w chmurach

Y Ty obszar piękna scena w chmurach
W sezonie „polowania na chmury”, od września do kwietnia każdego roku, Y Ty zawsze wydaje się być pokryty białymi, unoszącymi się chmurami. Białe chmury rozprzestrzeniają się po dolinie, owijają góry i wzgórza, opadając drogami na wyżynę. Im wyżej się wspinasz, tym więcej chmur, a poranne słońce rozlewa się po górach i lasach. Chmury w słońcu lśniące srebrem, niesione wiatrem.
Oprócz sezonu polowań na rattan, odwiedzający mogą przybyć do Y Ty w dziewięciu sezonach ryżowych od sierpnia do września oraz w sezonie kwitnienia rzepaku od grudnia do nowego roku księżycowego.
Cechą charakterystyczną wyżyny Y Ty są chmury. Dach ludu Ha Nhi czasem znika w unoszących się białych chmurach, czasem znika jak grzyby pośrodku baśniowego ogrodu. Wszystkie te chwile wydarzyły się bardzo szybko, po czym wszystko pochłonęło białym kolorem chmur

Y Ty- Lao Cai- Vietnam

Ponadto Y Ty to gmina przygraniczna sąsiadująca z Chinami, więc musisz zgłosić swoją obecność na przejściach granicznych, przez które przejeżdżasz. Ponadto należy przygotować jedzenie, napoje, wełniane czapki, płaszcze, rękawiczki, śpiwory i cienkie koce, aby upewnić się, że nie wystąpią nieoczekiwane sytuacje niebezpieczne i ogrzać się w nocy, ponieważ pogoda w Y Ty jest różna w ciągu dnia i nocy .

In accordance with the provisions of agreements concluded between Vietnam and the US, 1-year-visa multiple entry is granted to the US citizens with a maximum of 90 days of stay per entry to Vietnam.
WIZĘ TURYSTYCZNĄ

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

WIZA SŁUŻBOWA

Zdobądź list akceptacyjny umożliwiający odbiór wietnamskiej wizy po przylocie na jednym z międzynarodowych lotnisk w Wietnamie (tylko dla lotów międzynarodowych).

TYLKO OD 6 USD/OS.
Brak Ryzyka:
Gwarancja 100% zwrotu pieniędzy.
Wygoda:
Bez konieczności wysyłania paszportu. Bez konieczności stania w kolejce w ambasadzie.
Prędkość:
Realizacja w ciągu 24 godzin.
Dostępność:
100% online. Zgłoszenie i odbiór przez emaila.
APLIKUJ O WIETNAMSKĄ WIZĘ PO PRZYLOCIE (VOA)